İçeriğe geç

Tek kullanımlık, stick baharatlar

tek kullanımlık nane
tek kullanımlık karabiber
tek kullanımlık kekik

Catering ve EDT pazarındaki artan hijyen hassasiyeti ve tek kullanımlık baharatlara(pul biber, karabiber, nane, kekik ve tuz) her zaman ihtiyaç duyan restoran, kafe, otel gibi işletmelerde artan tek kullanımlık baharat talebini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Tek kullanımlık baharatların avantajları nedir?

  • Yemeğe dökülecek baharata son kullanıcıya kadar el değmez, masa üstünde açıkta veya kabın içinde duran baharata göre ekstra hijyen sağlar.
  • Masa üstünde açıkta duran baharata göre daha uzun ömürlüdür. Tek kullanımlık stick baharatlar, dış etkenlerden yalıtılmış şekilde orijinal ambalajlarında kullanıcıya sunulur.
  • Müşterilerinize zengin tek kullanımlık baharat seçenekleri sunarsanız işletmenizin imajına olumlu katkıda bulunmuş olursunuz.
  • Masa üzerinde bayatlayacak, kirlenerek ziyan olacak baharatlar yerine istek üzerine sunulacak tek kullanımlık pul biber, karabiber, nane veya kekik, maliyetlerinizi düşürmeye yardımcı olur.

Tek kullanımlık stick baharatlar kimler için uygundur?

Oteller, restoranlar, catering firmaları, kendi yemeğini yapan fabrikalar, yemek organizasyonları, davetler ve yemek yenen, baharata ihtiyaç duyulan tüm ortamlarda tek kullanımlık baharat, özellikle tek kullanımlık karabiber ve pul biber ihtiyacı vardır.

Tek kullanımlık baharat seçiminde nelere dikkat edilmeli?

  • Üzerinde marka olmayan, kimin ürettiği belli olmayan tek kullanımlık ürünlere çok dikkatli yaklaşın. Bir üretici firma kendi ürününe logosunu, ismini koymuyorsa ya ürüne ya da üretimine güvenmiyordur. Bir sıkıntıyla karşılaştığınızda muhatap bulamazsınız. Ayrıca üretici bilgilerinin gıda ambalajında bulunması Türk Gıda Kodeksi’ne göre zorunludur.
  • Merdiven altı üreticilerle değil, köklü ve tüm belgelendirmeleri tam firmalardan alım yapılmalıdır.
  • Son kullanma tarihi olmayan veya geçmiş tarihli ürünler kesinlikle tercih edilmemelidir.
  •  Ürün gramajlarına dikkat edilmelidir. Ticareti yanlış yönden ele alan bazı firmalar kullandığı baharata uymayan gramajlarda ürün hazırlayabilmekteler. Bu da sizi ya da müşterilerinizi mutsuz eder. Unutmayın, kimse bir porsiyon yemeğe 3-5 tane tek kullanımlık pul biber dökmek istemez. Gramajdan çalınarak düşürülen fiyatlar ilk başta cazipmiş gibi dursa da artıları ve eksileri düşünüldüğünde sizin için astarı yüzünden pahalıya gelecektir.

En çok tercih edilen tek kullanımlık baharat çeşitleri nelerdir?

tek kullanımlık pulbiber

Türk damak tadına hitap eden tüm baharatları tek kullanımlık olarak tüketebilir, müşterilerinize sunabilirsiniz. İhtiyacınıza göre zerdeçaldan hindistan cevizine kadar her ürünü tek kullanımlık olarak talep edebilirsiniz ama yine de en çok talep edilenleri sizin için aşağıyda listeledik.

  • Tek kullanımlık karabiber

  • Tek kullanımlık pul biber

  • Tek kullanımlık tarçın

  • Tek kullanımlık nane

  • Tek kullanımlık kekik

Tek kullanımlık baharatlara nasıl ulaşırım?

Baba Gıda olarak gramlık, tek kullanımlık baharatları da aynı endüstriyel gıda piyasasına yönelik ürünlerimize verdiğimiz özenle hazırlıyoruz. Kalite sertifikalarımızla ve hijyenik üretimimizle tüm tek kullanımlık baharat ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılayabiliriz. Bunun için önce bizimle iletişime geçmeniz gerekli. Buraya tıklayarak bize ulaşın.